Srdečně Vás vítám na stránkách

Srdečně Vás vítám na stránkách,  které se zaměřují  na svatební a večerní makeup.

Profesionálně se živím jako makeup-artist a hair-stylist od roku 2007. Zaměřovala jsem se převážně na makeup pro focení a natáčení (reklama, fashion, beauty). Nyní se cíleně věnuji lidem, kteří se chtějí cítit jedinečně v jejich den D (svatební líčení, glamour makeup, večerní, plesové nebo party líčení a proměny).

Spolupracuji s mnoha známými osobnostmi, např.Monika Bagárová, Iva Fruhlingová, Ewa Farna, Simona Krainova, Vojta Dyk,Tereza Fajksová, Tereza Chlebovská. Jsem hlavní vizážistkou Celeste Buckingham

Využívám inovativní technologie, které Vás přírodní cestou dokážou během chvíle viditelně omladit. Díky mé práci poznávám nové lidi a ráda s nimi spolupracuji.

Na Vaši žádost Vám ráda ze svých mnohaletých zkušeností dodám nabídku fotografů, stylistů, kadeřníků i šperkařů. Také nabízím kurzy osobního líčení.

Práce je mým koníčkem, díky ní poznávám nové lidi a zároveň mě tato spolupráce obohacuje. Je mým cílem co nejlépe splnit jejich přání. Doporučuji líčení v prostředí vašeho domova.

Chcete-li někomu udělat radost , můžete mu darovat dárkový poukaz na kurzy líčení, fotomakeup, fotobook nebo i svatební dar.